Globi

Një burrë i vë flakën vetes përpara ambasadës izraelite në Uashington

Shkruar nga Liberale

Një burrë i vë flakën vetes përpara ambasadës

Një burrë u plagos rëndë pasi i vuri flakën vetes jashtë ambasadës izraelite në Uashington.

Një zyrtar nga departamenti i Zjarrfikësve dhe Shërbimeve Mjekësore Emergjente tha se ngjarja ndodhi rreth orës 13:00 me orën lokale.

Burri u dërgua më pas në një spital rajonal në gjendje kritike për shkak të plagëve të rënda.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH