Globi

Motra e saj jep lajmin e trishtë: 29 vjeçe dhe pa probleme shëndeti! Influencuesja dhe aktorja ndahet papritur nga jeta

Shkruar nga Liberale

Motra e saj jep lajmin e trishtë: 29 vjeçe dhe pa probleme

Eva Evans, ndikuese dhe aktore e njohur kryesisht në TikTok, vdiq në moshën 29-vjeçare. Motra e saj Lila Joy dha lajmin me një postim në Instagram. Shkaku i vdekjes aktualisht nuk dihet.

"Ju lutemi ta shpërndani këtë postim. Dje familja ime mori lajmin se Eva jonë e ëmbël, përrallore, kreative, e kujdesshme, gazmore, motra ime e bukur, ka ndërruar jetë. Pas 24 orësh, jam ende në tronditur, kështu që unë e di se sa e pabesueshme dhe e vështirë do të jetë përpunimi i këtij lajmi.”

Këto janë fjalët e motrës së Eva Evans, e cila me një postim në Instagram ka dashur të informojë ndjekësit për vdekjen e 29-vjeçares.
Vajza dukej se ishte në gjendje të mirë shëndetësore dhe nuk kishte shfaqur asnjë problem shëndetësor në të kaluarën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH