Globi

Modelja e njohur s'e duron vapën as në plazh, heq rrobat dhe ndan FOTO TË NXEHTA e shtrirë mbi rërë

Shkruar nga Liberale

Modelja e njohur s'e duron vapën as në plazh, heq rrobat dhe ndan

Christina Bomba ka postuar të enjten një set fotosh, ku shfaqet pa rroba dhe tregon hiret e saj, të cilat nuk u lanë pa u komentuar nga ndjekësit. 

Modelja e njohur s'e duron vapën as në plazh, heq rrobat dhe ndan

Në këto foto "të nxehta" përpos komplimenteve nuk kanë munguar as komentet negative.

Modelja e njohur s'e duron vapën as në plazh, heq rrobat dhe ndan

Modelja ka shkruar në postimin e saj në Instagram, se këto foto janë realizuar në periferi të një xhirimi me rroba banjo.

Modelja e njohur s'e duron vapën as në plazh, heq rrobat dhe ndan

“Sot shkuam në det për të fotografuar rrobat e banjës... por më në fund i hoqëm ????... sepse mes xhirimeve u kap krijuesi ynë me @georgediamantis”, ka shkruar Christina Bomba në mbishkrimin e fotove.

Modelja e njohur s'e duron vapën as në plazh, heq rrobat dhe ndan

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH