Globi

"Mamaja ime më dëboi nga shtëpia kur isha 17 vjeçe”- flet ylli i podcastit britanik

Shkruar nga Liberale

"Mamaja ime më dëboi nga shtëpia kur isha 17

Një podcast i DailyMail trajton çështjet familjare dhe tema me të cilat kurrë nuk kanë qenë aq të guximshme për t'u përballur.

Podkasti i ri Mail i Vogue Williams, The Apple & The Tree, teksa tregon të vërtetat universale, sekretet, gëzimet dhe dhimbjen e përbashkët midis një prindi dhe fëmijës së tyre.

Me siguri askush në planet nuk është më i përshtatshëm për të paraqitur një podcast sesa Vogue Ëilliams ?

E pyes nëse ishte e vërtetë që ajo një herë ishte pezulluar nga shkolla për shkak të fjalëve të tepërt? "Unë u pezullova dy herë," thotë ajo. 'Mendoj se i kam çmendur në klasë. Ata mund të duronin aq shumë, unë po flisja, duke i shpërqendruar të gjithë në klasë”.

“Mund të kishe kaq shumë dënime vetëm të premten pasdite, ku të detyronin të bësh punët e pastrimit, përpara se të pezullohesha. Herën e dytë, më pëlqeu shumë sepse kuptova se kisha një javë pushim. Isha e emocionuar. Mamaja ime nuk ishte aq e emocionuar.'

Rezulton se edhe nëna e saj e nxori nga banesa.

 “Mamaja ime më dëboi nga shtëpia kur isha 17 vjeçe, gjë që ishte e merituar”, kujton ajo. "Do të kisha bërë të njëjtën gjë" kujton ajo duke pranuar deri diku gabimet.

"Mamaja ime më dëboi nga shtëpia kur isha 17

Në çmimet britanike të podkastit vitin e kaluar, Vogue, tani 38 vjeçe, mori çmimin e parë me “My Therapist Ghosted”, podkasti që pret tre milionë dëgjues në muaj. Gjithashtu i njohur është Spencer & Vogue, podkasti që drejton gjithashtu me bashkëshortin e saj, yllin televiziv Spencer Matthews ose 'Spenny' siç e quan ajo.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH