Globi

Kryen vetëvrasje aktorja e filmave për të rritur

Shkruar nga Liberale

Kryen vetëvrasje aktorja e filmave për të rritur


Aktorja e filmave për të rritur dhe kërcimtarja ekzotike, Kagney Linn Karter, 36 vjeçe, ka vdekur teksa ka kryer vetëvrasje.

 

Ylli i pornografisë thuhet se i ka dhënë fund jetës së saj në shtëpi, sipas faqes “GoFundMe” të krijuar nga miqtë e saj.

Ajo filloi në industrinë e pornografisë në fillim të viteve 2000, më pas u transferua në Ohio në 2019 dhe u përfshi në komunitetin e kërcimeve.

Në postimin e fundit të Karter në Instagram më 10 shkurt, ajo postoi një foto të veshur me bikini në plazh me mbishkrimin "Përshëndetje nga Florida". Ajo u zhvendos nga Los Angeles në Ohio në vitin 2019 dhe u përfshi në studiot e fitnesit të kërcimit pole.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH