Globi

Kanye West TRONDIT me deklaratën: Dua të bëj marrëdhënie tr*she me Michelle Obama!

Shkruar nga Liberale

Kanye West TRONDIT me deklaratën: Dua të bëj

Kanye West ka habitur me deklaratën e fundit në podcast “The Download”. Mes të tjerash gazetari i ka bërë pyetje reperit për jetën e tij private dhe seksuale me bashkëshorten e tij, Bianca Censori.

Një nga pyetjet ishte se me kë do të dëshironte të kishte një “treshe” përkrah Censorit. West u përgjigj se ai do të zgjidhte ish-Zonjën e Parë të Shteteve të Bashkuara, Michelle Obama.

“Michelle Obama. Duhet të *** gruan e presidentit”, ishte përgjigja e West që ka shkaktuar reagime të forta në rrjet.

Kjo deklaratë po dënohet gjerësisht në media sociale, duke e quajtur si deklaratë seksiste dhe mosrespektuese për Michelle Obama.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH