Globi

Gruaja përjeton momente TMERRI, pickohet nga gjarpri teksa lahej në det, si është gjendja e saj

Shkruar nga Liberale

Gruaja përjeton momente TMERRI, pickohet nga gjarpri teksa lahej në

Një 40-vjeçare ka përjetuar momente tmerri teksa po notonte në plazhin Sutrali në Agria Volos, Greqi, mesditën e së dielës, teksa është sulmuar nga një gjarpër i cili ndodhej në ujë dhe e pickoi në këmbë.

Menjëherë është lajmëruar ambulanca, e cila ka mbërritur brenda pak minutash dhe gruaja e tmerruar është dërguar në Urgjencën e spitalit të Volosit, ku është konstatuar se vendi ku është pickuar nga zvarraniku ishte i mavijosur dhe i fryrë.

Pasi i është dhënë ndihma e parë, 40-vjeçarja është larguar në gjendje të mirë. Megjithatë, ai nuk do ta harrojë kurrë aventurën që përjetoi në këtë plazh. 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH