Globi

FOTO/ “Ti kurrë nuk e di se çfarë mund të ndodhë” fjalët rrëqethëse të yllit televiziv para se të vritej nga bashkëshorti biznesmen

Shkruar nga Liberale

FOTO/ “Ti kurrë nuk e di se çfarë mund të

"Ti kurrë nuk e di se çfarë mund të ndodhë": Fjalët rrëqethëse të yllit televiziv në intervistën e saj të fundit para se të qëllohej për vdekje në vrasje dhe vetëvrasje nga bashkëshorti i manjatit të naftës britanike në "zënkë për mesazhe" në vilën e tyre luksoze turke.

FOTO/ “Ti kurrë nuk e di se çfarë mund të

Një yll televiziv, i cili u vra nga bashkëshorti i saj, manjati britanik i naftës tha në intervistën e saj të fundit para vdekjes së saj "askush nuk e di se çfarë mund të ndodhë".

Jeta e komedianes dhe këngëtares Victoria Vera Blyth u ndërpre kur bashkëshorti i saj David Thomas Blyth i vrau të dy me armë në shtëpinë e tyre në kryeqytetin e Turqisë, Ankara, të martën, më 11 qershor.

FOTO/ “Ti kurrë nuk e di se çfarë mund të

Blyth thuhet se vrau veten pas vrasjes së gruas sw tij pasi dyshja u grindën për shkak të mesazheve të saj, por zyrtarët turq ende nuk kanë zbuluar detaje të mëtejshme. Policia po heton ende për tragjedinë. 

Biznesmeni britanik, me origjinë nga Edinburgu ishte një manjat nafte, pronar dhe drejtues i firmës ndërkombëtare ASG Inspection, dhe kishte tre fëmijë me gruan e tij, e cila prezantonte “Show Morning”, në Europe 2, së bashku me transmetuesin çek Leos Mares.

FOTO/ “Ti kurrë nuk e di se çfarë mund të

Ajo ishte gjithashtu e përfshirë shumë në punë bamirësie. Vetëm disa muaj para se i shoqi ta vriste brutalisht, prezantuesja televizive tha në intervistën e saj të fundit se ndërsa kishte shumë ide për projektet e ardhshme, 'nuk më pëlqen të planifikoj plotësisht të ardhmen, sepse kurrë nuk e di se çfarë mund të ndodhë. '

Një mik i saj i tha Blesk.cz se Victoria kishte në plan të blinte një fermë dhe t'i kthehej muzikës së saj. 

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH