Globi

FOTO/ Busti i mbretit Charles, në një tortë

Shkruar nga Liberale

FOTO/ Busti i mbretit Charles, në një tortë

Mbretit Charles në një tortë. Baker krijon “Royal”, duke përdorur 60 kg krem dhe duke e modeluar atë me çokollatë.

Emma Jayne skaliti kokën e Madhërisë së Tij nga Rice Krispies.

Një bukëpjekëse e talentuar ka krijuar një bust mahnitës të mbretit Charles, i bërë tërësisht me tortë.

FOTO/ Busti i mbretit Charles, në një tortë

Emma Jayne, nga Uellsi, skaliti kokën e Madhërisë së Tij, duke përdorur çokollatë modeluese.

Mbreti në tortë vjen i kompletuar me kurorën e shndritshme të mbretit të Shën Eduardit.

Torta është zbukuruar me 2500 kristale zodiakale, të vendosura me kujdes nga Ema.

FOTO/ Busti i mbretit Charles, në një tortë

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH