Globi

Çfarë po ndodh? Meghan dhe Harry në vështirësi ekonomike! Në prag të humbjes së gjithçkaje

Shkruar nga Liberale

Çfarë po ndodh? Meghan dhe Harry në vështirësi

Meghan Markle thuhet se është në prag të humbjes së gjithçkaje në vitin 2025. Komentatori dhe eksperti mbretëror Richard Fitzwilliams lëshoi ​​këto pretendime.

Meghan dhe Harry janë duke punuar në programe të reja për Netflix dhe Meghan ka lançuar blogun e saj të jetesës, American Riviera Orchard. Por sipas Richard njerëzit kanë më pak interes për çiftin.

“Ata e kanë humbur Spotify-n, por çuditërisht Lemonada Media, së cilës i është bashkuar Meghan, thuhet se synon t’i vendosë podcast-et e saj në pritje deri vitin e ardhshëm. Asgjë nuk ka dalë nga thashethemet rreth Meghan dhe ndonjë ambicie politike që ajo mund të ketë.”

Eksperti gjithashtu vuri në dukje, “që kur filloi kontrata e tyre prej 100 milionë dollarësh me Netflix, ata nuk kanë bërë pothuajse asgjë për të.”

Për t’i bërë gjërat edhe më keq, “kontrata mbaron vitin e ardhshëm dhe Netflix nuk po prodhon më serialin e The Crown, si më parë. Prandaj ata mund të kenë më pak interes për Sussexes.

“Nëse ata e humbin këtë kontratë, me Archewell, fondacionin e tyre të biznesit dhe bamirësisë, duke pasur kaq pak donatorë, ata mund të jenë në vështirësi financiare”.

Poll
SHQIPENGLISH