Globi

EMRAT+Foto/ SHUHET në aksidentin tragjik e tëra familja (dy prindërit dhe dy fëmijët)

Shkruar nga Liberale

EMRAT+Foto/ SHUHET në aksidentin tragjik e tëra familja (dy

Familja katër anëtarëshe shuhet pasi makina e tyre u përplas me trenin.

Benjamin Maupin, 38 vjeç, Kapri Maupin, 35, Kayden Maupin, 17 vjeçe, dhe Ryder Maupin, 11 vjeç, vdiqën pasi kamioni i tyre u përplas në një tren që po afrohej.

Policia e Shtetit të Idahos, SHBA, tha se ata po udhëtonin me një Chevrolet Silverado kur Benjamin u përplas me trenin me shpejtësi të lartë.

Një familje prej katër anëtarësh në Idaho është shuar nën aksident, pasi kamioni i tyre u përplas me një tren që po afrohej në një vendkalim hekurudhor pasi shoferi 'nuk e pa'.

EMRAT+Foto/ SHUHET në aksidentin tragjik e tëra familja (dy

Zyra e policisë së Qarkut Canyon ka identifikuar Benjamin Maupin, 38 vjeç, gruan Kapri Maupin, 35 vjeç dhe dy fëmijët e tyre, Kayden Maupin, 17 vjeç dhe Ryder Maupin, 11, si katër viktimat e aksidentit të tmerrshëm.

Policia tha se familja po udhëtonte me një Chevrolet Silverado në një rrugë private që kryqëzonte një vendkalim hekurudhor në Canyon County kur Benjamin u përplas me trenin. /Liberale.al/

EMRAT+Foto/ SHUHET në aksidentin tragjik e tëra familja (dy

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH