Globi

E TMERRSHME/ Vajza “përpihet” nga dallgët në plazh, e zhdukur prej 3 ditësh (VIDEO)

Shkruar nga Liberale

E TMERRSHME/ Vajza “përpihet” nga dallgët në plazh, e

Ky është momenti tronditës kur një vajzë 20-vjeçare u “përpi” nga dallgët e furishme në Soçi, Rusi. Pamjet u kapën nga një kalimtar i rastësishëm. 

Sipas mediave ruse ngjarja ka ndodhur më 16 Qershor dhe vajza ende nuk është gjetur.

Në video, e reja shihet në plazh me një djalë. Në një moment dallgët i bëjnë të humbasin ekuilibrin. Një valë e dytë i mbulon dy të rinjtë dhe papritur vajza zhduket mes dallgëve.

Sipas medieve ruse, ndodnëse pse ka pasur mobilizim të shërbimeve të Ministrisë së Emergjencave, 20-vjeçarja nuk është gjetur deri më sot.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH