Globi

E RËNDË/ Shqiptari i vë flakën vetes në sy të gruas, kjo e fundit në gjendje shoku në spital

Shkruar nga Liberale

E RËNDË/ Shqiptari i vë flakën vetes në sy të

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Milano, Itali ku një 47-vjeçar shqiptar, i ka vënë flakën vetes duke u djegur me benzinë.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:30 në Riçione, ndërsa e gjithë skena ka ndodhur në sy të bashkëshortes.

Fatmirësisht, 47-vjeçari ka pësuar 70% të djegies në trup dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Sipas medieve italiane shqiptari punon si kamarier dhe është i martuar me një shtetase rumune, e cila ndodhet e shtruar në spital në gjendje shoku.

Ai kundërshtonte vendimin për dëbimin e tij nga shtëpia, ku u detyrua që të flinte në bodrumin e pallatit.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH