Globi

E rëndë, policia zbulon katër të vdekur në një banesë, në Britani

Shkruar nga Liberale
E rëndë, policia zbulon katër të vdekur në një

Një ngjarje e rëndë raportohet se ka ndodhur në lindje të Anglisë, Norwich ku janë gjetur 4 trupa të pajetë në një shtëpi.

Ishte një qytetar, i cili njoftoi policinë për ngjarjen e rëndë.
Punonjësit e policisë thyen derën për të hyrë dhe më pas u përballën me një pamje tragjike. Ndërkohë kanë nisur menjëherë hetimet për zbardhjen e ngjarjes.
Sipas konkluzioneve të para të policisë, personat e pajetë dyshohet se njiheshin me njeri-tjetrin, ndërsa tashmë po vijon procesi për identifikimin e tyre, raporton Daily Mail.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH