Bota

E RËNDË/ Autobusi del nga rruga, lëndohen tetë persona

Shkruar nga Liberale

E RËNDË/ Autobusi del nga rruga, lëndohen tetë persona

Tetë persona kanë mbetur të lënduar pasi autobusi me të cilin po udhëtonin ka dalë nga rruga në territorin e komunës së Lazarevacit në Serbi.

Kjo ngjarje është konfirmuar për Tanjug nga stacionin shëndetësor i Rudovcit.

Siç thuhet, gjashtë persona janë lënduar rëndë dhe janë transportuar në Qendrën Emergjente në Beograd, ndërsa dy persona janë lënduar lehtë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH