Bota

E rëndë/ Një person qëllon me armë zjarri tre persona në një stacion autobusi, detajet

Shkruar nga Liberale

E rëndë/ Një person qëllon me armë zjarri tre persona

Të shtëna me armë janë raportuar këtë të premte në stacionin e autobusëve në Kifinos. Një person ka hyrë brenda në dyqanin e stacionit të autobusëve dhe ka hapur zjarr ndaj tre personave të tjerë.

Sipas informacione nga mediat greke, autori ka qëlluar katër herë dhe ka plagosur njërin nga personat në krah dhe në shpinë.

Policia ka rrethuar vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur të plotë shkaqet e kësaj grabitjeje.

Poll
SHQIPENGLISH