BE

Babai bën për spital vajzën 15-vjeçare dhe të dashurin e saj, i "kap në flagrancë" të dy në dhomën e tij të gjumit

Shkruar nga Liberale

Babai bën për spital vajzën 15-vjeçare dhe të

Sa e sikletshme mund të jetë për një baba i cili kap në "flagrancë" vajzën e tij të mitur me të dashurin e saj. 

Mediet italiane një burrë rrahu vajzën e tij 15-vjeçare dhe të dashurin e saj pasi i zbuloi së bashku në dhomën e gjumit. Mësohet se dy të rinjtë kanë përfunduar në spital për shkak të rrahjes së fortë.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen Pallavicino. Burri është shoqëruar bnë polici dhe akuzohet për lëndime dhe keqtrajtime në familje.

Fqinjët kanë ngritur alarmin pasi kanë dëgjuar britmat babait. Burri i ka goditur me sende të forta dy të rinjtë në kokë.

Karabinierët e kompanisë San Lorenzo morën raportet mjekësore të të dyve dhe morën në pyetje vajzën bashkë me të dashurin e saj për të rindërtuar dinamikën.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH