Showbiz

Bora Zemani në një gjendje jo të mirë shëndetësore? Moderatorja rrëfen shqetësimin që ka

Shkruar nga Liberale

Bora Zemani prej më shumë se një viti tanimë ka qenë kryefjalë e mediave duke nisur që nga moderimi i programit hit “Për’Puthen”, historinë e shumëpërfolur në media mes saj dhe Donald Veshaj dhe si prezantuese e “Dancing With The Stars”, programi më i përfolur i kërcimit.

Së fundmi Bora ka zbuluar me anë të një fotoje të postuar në Instastory se nuk është në një gjendje të mirë shëndetësore. Shkak janë virozave të stinës që kanë qarkulluar së fundmi dhe kanë prekur edhe persona të tjerë. Shpresojmë që Bora të përmirësohet dhe të jetë në gjendjen më të mirë të për spektaklin e ardhshëm të “DWTS”.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH