Showbiz

Boksieri muxhahedin

Shkruar nga Liberale

Ben Blushi

Disa muaj më parë isha në kampin e muxhahedinëve në afërsi të Tiranës, për të fotografuar se si jetojnë, si punojnë dhe si stërviten, antarët e opozitës iraniane.

Me këtë rast po botoj foton e njërit prej tyre që pozoi për mua gjatë një seance boksi.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH