Showbiz

Blogerja: Ministrat e deputetët paguajnë 1500-2000 euro për të...

Shkruar nga Liberale
Blogerja: Ministrat e deputetët paguajnë 1500-2000 euro për

Blogerja e seksit, Zhaklin Lekatari lexoi në emisionin “Shqipëria Live” një mesazh të dërguar në rrjetet sociale ku shkruhej se 70% e deputetëve dhe ministrave qeveritarë paguajnë 1500 deri në 2000 euro për të kryer një herë marrëdhënie seksuale.

“Më ka ardhur një mesazh nga ndjekësit ku thonë 70% e deputetëve dhe ministrave qeveritarë paguajnë 1500 deri në 2000 euro për një marrëdhënie. Ky vend ka nevojë për statistika dhe studime", u shpreh aj. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH