Aktualitet

Bllokohet rruga në aksin Librazhd-Elbasan

Shkruar nga Liberale
Bllokohet rruga në aksin Librazhd-Elbasan

Bllokohet rruga në aksin Librazhd-Elbasan për shkak të rënies së gurëve.

Sipas televizioneve informative, masivë dherash e gurësh kanë rënë mbi rrugën Librazhd-Elbasan tek “Kthesat e Murrashit”.

Fatmirësisht kjo ka ndodhur në një moment kur nuk ka pasur automjete duke qarkulluar.

Ndërkohë, prej një ore qarkullimi është vështirësuar dhe lëvizja po kryhet në një korsi./Gazeta Liberale

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH