Aktualitet

Bllokohet pjesërisht aksi Krujë-Fushë Krujë

Shkruar nga Liberale
Bllokohet pjesërisht aksi Krujë-Fushë Krujë

Është bllokuar pjesërisht aksi Krujë-Fushë Krujë në afërsi të Krastës.

Shkak i bllokimit është bërë një pishë e thatë, e cila është këputur dhe ka zënë thuajse të gjithë rrugën.

Lëvizja bëhet me vështirësi, ndërkohë që pritet ndërhyrje për të zhbllokuar aksin.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH