Aktualitet

Bllokohen njëherësh rrjetet sociale

Shkruar nga Liberale
Bllokohen njëherësh rrjetet sociale

Rrjetet sociale, WhatsApp, Instagram dhe Facebook kanë rënë në disa vende të botës, përfshirë edhe Shqipërinë.

Nuk dihet sa do të zgjasë bllokimi i aplikacioneve.

Facebook ka shpërndarë një mesazh në faqen zyrtare të internetit, ku thotë se ka një problem dhe po punojnë për zgjidhjen etij.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH