Sport

Bjellorusi-Kosovë, Sahiti: Sonte kemi ‘trenin’ e fundit

Shkruar nga Liberale
Bjellorusi-Kosovë, Sahiti: Sonte kemi ‘trenin’ e fundit

Muharrem Sahiti, drejtor i Kombëtares së Kosovës, është i bindur se sonte Kosova do të fitojë ndaj Bjellorusisë.

Bjellorusia dhe Kosova do të përballen sonte në Budapest, në kuadër të kualifikueseve për EURO 2024.

“Atmosfera është e mirë. Sonte duhet të fitojmë. Është treni i fundit dhe jam i bindur se do të fitojmë”, i ka thënë Sahiti RTK-së.

Ndeshja Bjellorusi-Kosovë fillon në orën 20:45.

Poll
SHQIPENGLISH