LIfe Style

Biznesmeni: Çunat shqiptarë s’kanë shans me mua

               Publikuar në : 09:01 - 12/09/19 LP

Biznesmeni shqiptar, Elton Ilirjani ka dalë publikisht shumë ndryshe nga herët e tjera. Ai ka qenë i ftuar te emisioni “Rudina”, i lyer me make up.

Gjatë emisionit Eltoni u pyet nga Rudina edhe për jetën e tij personale dhe lidhjet e dashurisë.

Biznesmeni u shpreh se nuk beson tek dashuria, por e quajti “formë dashurie” lidhjen me një turk-qipriot.

“E trishtë është që asnjëherë nuk kam prezantuar një të dashur. Nuk besoj se do të kem të dashur që ta prezantoj në nivelin e të dashurit tim të parë dhe të vetëm. Çunat shqiptarë nuk kanë shanse se janë shumë larg mentalitetit tim. Mendoj që unë duhet të dua veten më shumë dhe të dua atë që unë bëj”, u shpreh Eltoni./Gazeta Liberale

(Visited 244 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *