Showbiz

"Big Brother VIP" për herë të parë në Kosovë, ja kur fillon

Shkruar nga Liberale
"Big Brother VIP" për herë të parë në

Edhe Kosova për herë të parë do të ketë një "Big Brother VIP".

Prive.al raporton se është mbyllur marrëveshja me Banijay Rights, ndërkohë që “Big Brother VIP Kosova” mund ta ndjekim në Klan Kosova.

Puna ka nisur dhe premiera e parë e spektaklit do të jetë në sezonin e ardhshëm televiziv, në vjeshtë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH