Life Style

Big Basta propozon Vesën për herë të dytë

               Publikuar në : 17:04 - 26/05/20 liberale
Vesa Luma dhe Big Basta janë një nga çiftet më të dashur të publikut. Ata janë prindër të një djali dhe shpesh nuk hezitojnë t’i bëjnë dedikime romantike njëri-tjetrit në rrjete sociale.
Ashtu ka ndodhur dhe mëngjesin e sotëm për Vesën, e cila ka marrë një propozim të dytë për martesë në mënyrën më të bukur. “Nëse do të të porpozoja prapë; A do martohesh për herë të dytë me mua. Zgjidh “Po” ose “Jo”. Të dua!”, shkruan reperi në letrën dedikuar partnerres së tij. “Surpriza e mëngjesit”, shkruan Vesa, pa asnjë lloj komenti mbi përgjigjen e saj, që sigurisht tashmë dihet.

Tags: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back