Aktualitet

Bie zjarr në një kanal në Zharrëz të Fierit, rrezikohen banesat

Shkruar nga Liberale
Bie zjarr në një kanal në Zharrëz të Fierit, rrezikohen

Një zjarr i madh ka përfshirë sot në mesditë një kanal në Zharrëz të Fierit, ndërsa po digjen shkurre dhe ferra, por flakët janë shumë pranë banesave.

Për shuarjen e flakëve kanë shkuar forcat zjarrfikëse të Patosit, ndërsa mësohet se në këtë kanal bëhen edhe shpeshherë derdhje të mbetjeve hidrokarbure. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH