Aktualitet

Bie nga pallati ku po punonte, vdes 30-vjeçari në Tiranë

Shkruar nga Liberale
Bie nga pallati ku po punonte, vdes 30-vjeçari në Tiranë

Policia e Tiranës njofton se rreth orës 15:20, te Rruga e Elbasanit, dyshohet se aksidentalisht ka rënë nga lartësia e pallatit ku ishte duke punuar dhe për pasojë ka ndërruar jetë shtetasi A. G., 30 vjeç.

Lidhur me këtë ngjarje është ngritur një grup hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH