Aktualitet

Bie nga ballkoni, ndërron jetë 6-vjeçari

               Publikuar në : 16:21 - 22/09/21 liberale

Një ngjarje tronditëse ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Ebasanit.

Sipas policisë, rreth orës 15:50, në lagjen “28 Nëntori “ shtetasi O.L., 6 vjeç, ka rënë nga ballkoni i banesës ku jetonte nga kati 6.

Ai ka humbur jetën në Spitalin Rajonal Elbasan.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për dokumentimin e plotë të rrethanave të ngjarjes

Tags: ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back