LIfe Style

Bie Facebook, Instagram dhe Whatsapp, alarmohen përdoruesit

               Publikuar në : 13:07 - 14/04/19 Liberale

Facebook, Instagram dhe Whatsapp prej disa minutash janë bërë të paaksesueshëm në gjithë botën.

Nuk dihet se për sa kohë do të zgjasë, por duket se kanë krijuar panik dhe vështirësi në logimin për miliona përdorues.

Përdoruesit e kanë të pamundur të kenë akses në llogaritë e tyre, duke mos kryer dot asnjë veprim.

Ndërkohë nuk ka ende sqarime se çfarë ka ndodhur me këto platforma. /Gazeta Liberale

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *