Aktualitet

Bie aksidentalisht nga ura në Mat, 25-vjeçarja niset drejt Tiranës

               Publikuar në : 10:29 - 02/06/20 liberale

Një 25- vjeçare e cila po hidhte plehrat në fshatin Mallunxë të Matit ka rënë aksidentalisht nga ura dhe ka marrë dëmtime serioze.

Mësohet se ajo është transportuar drejt Tiranës për shkak të plagëve, ndërkohë që nuk dihen rrethanat e ngjarjes apo arsyeja se pse 25-vjeçarja u rrëzua nga ura. /Gazeta Liberale

Tags: , , ,


KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back