Showbiz

Beyonce shpenzon 2 mijë euro për ekipin e saj në “fast-food”

Shkruar nga Liberale

Ylli i popit amerikan 41-vjeçe, e joshi ekipin e saj me një drekë të mrekullueshme. Dhe në vend që të përdorte një emër të rremë për porosinë, ekipi i superyllit përdori emrin e tij të vërtetë.

Me zemër bujare, këngëtarja shpenzoi 2 mijw euro  për një darkë në restorantin e ushqimit të shpejtë Nando's për ekipin e saj, i uritur, qw performoi me të në Edinburg, Skoci këtë fundjavë. Beyoncé është një fanse e madhe e Nandos dhe fansat do të kujtojnë se superylli kishte bërë tashmë porosi të ngjashme edhe më parë duke shpenzuar gati 1,700 euro kur ai doli në skenë për Festivalin e vitit 2013.

Fatura është marrë nga faqja e internetit e gazetës lokale Edinburgh Live. Nando konfirmoi HELLO! Revista nuk mund të komentonte më tej për porosinë. Porosia totale ishte 1,809,35 £ duke përfshirë taksat. Ekipi i Beyonce-s e bëri porosinë në orën 14:48, sipas faturës.

Turneu Botëror i Rilindjes së Beyonce mund të rivalizojë turneun fenomenal të suksesshëm Eras të Taylor Swift me deri në 600 milionë dollarë, ka zbuluar Forbes. Turneu i parë solo i krijuesit të hitit Crazy In Love në shtatë vjet po garon me turneun e Swift-it me 52 data, i cili theu rekordet e Ticketmaster me shitje njëditore prej dy milionë dollarësh. Megjithatë, turneu i Queen Bey me 41 data, i cili përfundon në Amerikën e Veriut në shtator, mund të fitojë 2.57 miliardë dollarë vetëm nga biletat, duke shkatërruar parashikimin prej 1.9 miliardë dollarësh të The Eras Tour.

/Liberale.al/

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH