Aktualitet

Gazeta Liberale hapet me: Beteja në emër të Statutit

Shkruar nga Liberale
Gazeta Liberale hapet me: Beteja në emër të Statutit

Mbështetësit e Berishës dorëzuan 4200 firma në selinë Blu.

Kryetari Basha e akuzoi Berishën se luante blof dhe se firmat nuk ishin mbledhur e as protokolluar.

Por grupimi brenda partisë pro ish-kryeministrit thanë se Kuvendi Kombëtar është organi më i lartë dhe se firmat do të numërohen më 11 dhjetor.

Këto dhe shumë të tjera do t'i gjeni në Gazetën Liberale në print. /Gazeta Liberale

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH