Showbiz

"Besi është ‘Team’"/ Ja cilin banor të "Big Brother VIP Albania" pëlqen më shumë Xhensila Myrtezaj

Shkruar nga Liberale
"Besi është ‘Team’"/ Ja cilin banor të

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku dhe këngët e saj numërojnë miliona klikime vetëm pak ditë pas publikimit. Pas një pauze prej pak muajsh artistja u rikthye me shumë projekte të reja muzikore. Por, përpos karrierës bukuroshja është mjaft aktive me postime nga jeta e saj private duke ndarë shpesh postime mjaft të ëmbla me ndjekësit e saj.

Gjatë një interviste ditën e djeshme në “E Diell” Xhensila nuk mund të mos pyetej edhe për formatin më të ndjekur televiziv të momentit, pra për “Big Brother Vip 2”. Këngëtarja është shprehur se si ajo edhe Besi janë mbështetës të Luizit dhe se banorja femër që i pëlqen brenda shtëpisë është Jori.

Xhensila : Luizi edhe Besi është ‘Team’ Luizi,

Argjira: Po nga vajzat?

Xhensila: Jori më pëlqen shumë

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH