Aktualitet

Foto/ Berisha shtrëngon duart me Imamin dhe Topallin

Shkruar nga Liberale

Një tjetër figurë e vjetër rikthehet në PD. Bëhet fjalë për ish-deputetin Arben Imami.

Ky i fundit është parë të hyjë në Pallatin e Kongreseve, atje ku do të mbahet edhe Kuvendi Kombëtar i PD-së.

Për Arben Imamin dhe Jozefina Topallin ishte rezervuar një vend në pjesën VIP të Kuvendit të PD-së.

Gjatë mbërritjes në Kuvend, Berisha shtrëngoi duart me ish ministrin e tij të Mbrojtjes, Arben Imami, ndërkohë që një takim të përzemërt pati edhe me ish nënkryetaren e tij, Jozefina Topalli.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH