Aktualitet

Berisha: Pjerin Ndreu organizator i një vrasjeje në Rrëshen

               Publikuar në : 16:50 - 22/08/19 R Liberale

Akuza të tjera janë ngritur në adresë të kryetarit të Bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu.

Një prej tyre është ish-kryeministri Sali Berisha, i cili referuar mesazhit të një qytetari, e lidh emrin e ish deputetit socialist me botën e krimit në veri të vendit.

“Akuzë tjetër e rëndë për Pjerin Ndreun si organizator vrasje”, shkruan ish kryeministri Sali Berisha, ndërsa publikon edhe mesazhin e qytetarit digjital.

Pershendetje dr pashe lajmin tend per Pirin Ndreun aj qytetari qe kish ber nje denocim per te.Po ta them dhe un nje kujozitet ne Rreshen ka qen nje eksponet i rrezikshem per qytetin Ilir Reci dhe Pirin Ndreu urdheron 3 oficer policie me ne krye Vlash Kacorrin dhe i lujne nje loje me Bardhajt e Nderfushzit ku i ngatrrojn ne nje konflikt me pasoj vdekjen e Ilir Recit per saksine i informacionit me paft zoti nga shpia ne qoft se jam tu te rrejt.

(Visited 260 times, 1 visits today)

Etiketa: ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *