Aktualitet

Berisha njofton shkarkimin e Bashës, një person shfaqet me dy gishta dhe i buzëqeshur

Shkruar nga Liberale
Berisha njofton shkarkimin e Bashës, një person shfaqet me dy gishta

Ish-kryeministri Sali Berisha ka mësyrë këtë mbrëmje me mbështetësit e tij në selinë e PD.

Ai tha gjatë deklaratës për media, se demokratët në të gjithë Shqipërinë votuan pro shkarkimit të Lulzim Bashës.

Mirëpo, teksa ish-krydemokrati jepte këtë lajm, mbi makinën e krydemokratit aktual, Lulzim Basha qëndron një person, i cili shfaqet i qeshur dhe duke ngritur dy gishtat.

Ndërkohë, para selisë, deputetja Albana Vokshi është duke lexuar rezultatet e referendumit të sotëm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH