Aktualitet

Berisha: Kam vetëm një qejf-mbetje me Metën

Shkruar nga Liberale
Berisha: Kam vetëm një qejf-mbetje me Metën

Kreu i “Rithemelimit”, Sali Berisha ka deklaruar sot se, nuk ka asnjë qejf-mbetje me presidentin Ilir Meta, pas përplasjes për dekretin e lirimit nga detyra si Shefi i Shtabit të Përgjithshëm të FA-ve, të Kreut të ri të Shtetit, Bajram Begaj.

Gazetari: Presidenti tha nuk ka krisje me ju, po ju keni një qejf-mbetje me Metën?

Berisha: Jo, jo asnjë! Të vetmen qejf-mbetje që kam, që do doja ta kishte shtyrë për raundin e pestë dhe shanset për një dështim të raundit të pestë nuk ishin të vogla.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH