Aktualitet

Berisha del nga PD pas rrethimit të selisë nga RENEA e FNSH: Ndërhyrje kriminale!

Shkruar nga Liberale
Berisha del nga PD pas rrethimit të selisë nga RENEA e FNSH:

“Ndërhyrje kriminale”, tha Berisha, ndërsa nuk mund të fliste më shumë, për shkak të maskën kundragaz.

Ndërkohë, e gjithë godina e PD është marrë nën kontroll nga RENEA dhe Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH