Aktualitet

Berisha bëhet nostalgjik për kohët e vjetra në PD

Shkruar nga Liberale
Berisha bëhet nostalgjik për kohët e vjetra në PD

Pasi la të hapur mundësinë e rikthimit në krye të PD-së, ih-kryeministri Sali Berisha duket se është bërë nostalgjik për kohët kur drejtonte.

Ditët e fundit ai ka vendosur të përcjellë mesazhe përmes fotove nga ditët kur ishte më aktiv në politikë.

Këtë të enjte, ish-lideri i PD-së e nisi ditën me një foto, ku shihet i rrethuar nga simpatizantët dhe mbi të shkruan: “Flet vetë!”.

Kujtojmë, që Berisha ëshë shpallur 'non grata' nga Sekretari Amerikan i Shtetit, Antony Blinken.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH