Aktualitet

Beniada reagon pas ndarjes nga jeta të Bujar Nishanit: Askush nuk vdes në tokë, për sa kohë jeton në zemër

Shkruar nga Liberale

Beniada Nishani, e afërmja e Bujar Nishanit ka reaguar pas ndarjes nga jeta të ish-presidentit.

"Askush nuk vdes në tokë, për sa kohë që jeton në zemrën e atyre që mbeten", shkruan Beniada.

Nishani vuante nga një sëmundje autoimune në mëlçi dhe nuk arriti t’i tejkalojë pasojat që virusi famëkeq i la në organizëm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH