Showbiz

Beniada Nishani bëhet nuse dhe duket yll

Shkruar nga Liberale

Modelja e njohur Beniada Nishani është shumë aktive në rrjete sociale ku vijon punën si blogere. Ajo ka marrë vëmendjen e të gjithëve me postimin e bërë së fundmi.

Beniada është veshur me fustanin e bardhë për reklamim në një faqe dhe duket yll.

Kujtojmë se modelja është në një lidhje dashurie me Blerti Hajdarin dhe mund të jetë e afërt dita kur të shohim dasmën e saj.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH