Aktualitet

Beniada i jep lamtumirën ish-presidentit Bujar Nishani

Shkruar nga Liberale
Beniada i jep lamtumirën ish-presidentit Bujar Nishani

Në Presidencë po mbahen homazhe në ndër të ish-presidentit Bujar Nishani, i cili pritet të përcillet sot në banesën e fundit, pasi ndërroi jetë më 28 maj.

Pjesë e ceremonisë mortore janë të afërm dhe personazhe të njohur të politikës.

Në homazhe nuk ka munguar as e afërmja e ish-presidentit Nishani, Beniada Nishani, e cila është veshur e gjitha me të zeza.

 

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH