Life Style

“Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm”, ja si reagon Orinda Huta

               Publikuar në : 15:45 - 17/09/20 liberale

Moderatorja e njohur, Orinda Huta është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto nga Lezha dhe ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit.

Një ndër ndjekësit i ka komentuar me ironi: “Bëj një foto me burrin moj se u këpute vetëm”.

Moderatorja nuk ia ka kursyer një përgjigje të së njëjtës monedhë, teksa i shkruan se nëse e ka marrë malli, mund të shkojë te llogaria e Turit.

“Po të dogji malli për burrin shko te llogaria e tij, taksirat e ke”, është përgjigjur Orinda.

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back