Showbiz

"Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm", ja si reagon Orinda Huta

Shkruar nga Liberale
"Bëj një foto me burrin se u këpute vetëm", ja si

Moderatorja e njohur, Orinda Huta është shumë aktive në rrjete sociale. Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto nga Lezha dhe ka marrë komente të ndryshme nga ndjekësit.

Një ndër ndjekësit i ka komentuar me ironi: "Bëj një foto me burrin moj se u këpute vetëm".

Moderatorja nuk ia ka kursyer një përgjigje të së njëjtës monedhë, teksa i shkruan se nëse e ka marrë malli, mund të shkojë te llogaria e Turit.

“Po të dogji malli për burrin shko te llogaria e tij, taksirat e ke”, është përgjigjur Orinda.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH