Aktualitet

Bëhen copash dy makina, njëra përfundon në kanal, lëndohet një person

Shkruar nga Liberale
Bëhen copash dy makina, njëra përfundon në kanal,

Një aksident automobilistik ka ndodhur në Shkodër, pasi janë përplasur dy makina me njëra-tjetrën.

Ndërkohë raportohet se nga ky aksident njëra prej tyre ka përfunduar në një kanal vaditës.

Përveqëse thuhej se ka lëndime materialesh njoftohet se dhe një person ka mbetur i plagosur.

Nuk dihen ende shkaqet se përse ndodhi aksidenti dhe nëse ka apo jo të tjerë të plagosur.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH