Life Style

Bebe publikon fotot kur ishte fëmijë gjatë një udhëtimi në Shqipëri

               Publikuar në : 22:06 - 22/04/20 liberale

Bebe Rexha ka hapur arkivin e fotove kur ka qenë fëmijë, gjatë një udhëtimi në Shqipëri

Ajo shihet nën shoqërinë e nënës së saj dhe miqve në vendin tonë, teksa tregon se si preu flokët duke bërë ndryshim drastik.

“Kthehem pas në kohë te kjo prerja e shkurtër e flokëve që e bëra kur isha në udhëtim në Shqipëri, shikoni fotot për të parë se sa të gjata i kisha flokët para se t’i shkurtoja,”– shkroi Bebe në përshkimin e fotove.

Por ajo që bie në sy, është atmosfera shumë e këndshme që përcjellin fotot, teksa shohet se gatuhen petulla në vaj, një ushqim jo pak i preferaur nga shqiptarët.

<
>
bebe-rexha1 bebe-rexha3 bebe-rexha2 bebe-rexha4 bebe-rexha

Tags: , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

Back