Aktualitet

Beatrix Ramosaj ndez rrjetin me pozat nga New Yorku

Shkruar nga Liberale

Këngëtarja Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjetet sociale dhe shpesh herë publikon foto e video mjaft seksi.

Së fundmi, bukuroshja 29-vjeçarja ka udhëtuar drejt Amerikës.

Ajo aktualisht po qëndron në qytetin e New Yorkut dhe nga atje ka sjellur imazhe për fansat në Instagram.

Tejet elegante dhe në formë të mrekullueshme, teksa pozonte në rrugët e qytetin amerikan, Trixa ka arritur edhe njëherë të marrë vëmendjen e fansave ku nuk kanë munguar komentet e shumta.

“Më tako në New York”, ka shkuar Ramosaj në mbishkrimin e imazheve, sipër të cilave mori komente të shumta.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH