Showbiz

Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen, ja nga kush mori surprizën më të bukur

Shkruar nga Liberale
Beatrix Ramosaj feston ditëlindjen, ja nga kush mori surprizën më
Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka festouar ditëlindjen dhe ka mbushur 28 vjeçe. Artistja mori urime të shumta nga njerëzit e afërt, personazhe publike dhe nga fansat e saj. Këta të fundit, madje i bën edhe një surprizë të veçantë, e cila e përloti Trixën. Shumë e emocionuar, këngëtarja i falenderoi ata, duke e shënuar në memorie si një moment të paharrueshëm.

Liberale Newsroom

Poll
SHQIPENGLISH